Najnowsze artykuły

Świąteczny przewodnik po prezentach dla...

Rekomenduję wyłącznie produkty, z których osobiście korzystałem lub które są polecane przez zaufane osoby. Ta strona zawiera linki partnerskie. Jeśli...

Czytaj Więcej

Z kim rozmawiasz o swojej łuszczycy?

Z kim rozmawiasz o swoich stresach? Zwłaszcza o stresie związanym z łuszczycą?

Czy moja babcia nie jest najsłodsza?

W erze BB (Before Blogging) o mojej skórze rozmawiałam tylko z mamą i babcią. Babcia również ma łuszczycę, a mama zrobiła wszystko, aby być w pełni wykształconą w tym temacie. Pisanie z taką swobodą o mojej chorobie skóry pozwoliło mi ujawnić moje uczucia i emocje związane z tą chorobą i teraz mogę swobodnie rozmawiać o niej z wszystkimi przyjaciółmi i rodziną.

Mike był dla mnie wspaniałym powiernikiem i zachęcał mnie, abym otworzyła się na emocje i frustracje związane z życiem z łuszczycą. Przez pierwsze dwa lata naszego związku nie miałam żadnego nawrotu choroby, więc byłam bardzo zaniepokojona tym, jak on się z tym poczuje i czy będzie patrzył na mnie inaczej. W sumie to głupie, że tak pomyślałam, bo to nie jest człowiek, w którym się zakochałam i on nigdy by tak nie zareagował. Ale nawet wiedząc, jaką jest osobą, te przerażające myśli przebiegały mi przez głowę. Był wspaniałym partnerem, pomagając mi znaleźć nowe lekarstwa, sugerując pokarmy i suplementy, które badał i wspierając pracę, którą wykonałam na moim blogu.

Miałam również wspaniałą okazję (wirtualnie) spotkać się i porozmawiać z wieloma czytelnikami, którzy mają łuszczycę i podobne choroby skóry. Uwielbiam otrzymywać od Was maile z poradami i miłymi słowami. Łuszczyca tworzy silną więź między ludźmi i niesamowicie jest móc porozmawiać z kimś, kto rozumie dokładnie to, co czujecie i jak wasza skóra wpływa na wasze codzienne życie. To była trudna decyzja, by zacząć tak otwarcie mówić o mojej skórze, ale cieszę się, że ją podjęłam. Wiem, że nie jest to właściwe wyjście dla każdego, ale zachęcam Cię do znalezienia kogoś, przed kim będziesz mogła się otworzyć.

Wypróbuj Inspire lub patientslikeme, aby znaleźć ludzi z chorobami podobnymi do Twojej. Ludzie na tych stronach są tak wspaniali w dzieleniu się swoimi wskazówkami, środkami zaradczymi i ogólną miłością i wsparciem dla innych. Możesz też zawsze wysłać mi maila! Czy wspomniałam już, że uwielbiam słuchać od ciebie?