Najnowsze artykuły

Świąteczny przewodnik po prezentach dla...

Rekomenduję wyłącznie produkty, z których osobiście korzystałem lub które są polecane przez zaufane osoby. Ta strona zawiera linki partnerskie. Jeśli...

Czytaj Więcej

Porady dotyczące podróżowania w interesach z łuszczycą

Obecnie jestem w Chicago i uczestniczę w Sales Blitz dla jednej z marek, nad którą pracuję. Jedną z rzeczy, z którą zmagam się podczas podróży jest trzymanie się mojej rutyny wellness. Mam wystarczająco dużo problemów z trzymaniem się rutyny w domu. Teraz dorzućmy do tego nową strefę czasową i harmonogram pracy non stop, a to już potencjalny przepis na katastrofę.

Dziś wieczorem miałam gorącą randkę z moim e-mailem, żeby przejrzeć 150 wiadomości, które dostałam będąc z dala od komputera przez marne 6 godzin, ale udało mi się dostać na szybki spacer po okolicy, żeby trochę pozwiedzać (AKA: znaleźć obiad). Próbowałem zdobyć sobie trochę tej słynnej pizzy deep dish, ale nie miałem czasu, aby czekać godzinę, która jest potrzebna, aby była gotowa. Ostatecznie skończyło się na sałatce z obsługi pokoju, co jest zdecydowanie lepszym wyborem (mimo, że nadal chciałbym, aby to było głębokie danie).

Mniej więcej dwa lata temu zamieściłem wpis zatytułowany "Home Sweet Home" z poradami dla podróżujących, o których warto pamiętać, gdy wyjeżdżam w interesach/kiedykolwiek. Za każdym razem, gdy wyjeżdżam, staram się je zapamiętać i po drodze dodałam jeszcze kilka innych:

1. Zacznij od sałatki lub warzyw.

2. Rusz tyłek, żeby biegać rano, bo w nocy to się nie uda.

3. Ustaw butelkę z witaminami obok szczoteczki do zębów, żebyś pamiętał o ich zażyciu rano.

4. Przynieś butelkę z wodą i napełnij ją za każdym razem, gdy jesteś w pobliżu fontanny. To jest wciąż coś, z czym walczę, kiedy jestem daleko. Dni są zawsze zapchane i mam tendencję do zapominania o wodzie, którą muszę pić. Jest to również szczególnie ważne w samolocie (pociągi i samochody), gdzie powietrze ma tendencję do być bardziej suche niż normalnie.

5. Spakuj przekąski do pokoju hotelowego lub natychmiast znajdź sklep, aby zaopatrzyć się w zdrowe przekąski do pokoju.

6. Jeśli jesteś na późno lub wcześnie pisząc e-maile, zaplanuj je tak, aby wysyłały się automatycznie, kiedy chcesz, aby wyszły.

7. Nie zapomnij spakować wystarczającej ilości balsamu do ciała i przynieść własnego płynu do mycia ciała. Mimo, że wiele hoteli współpracuje z markami kosmetycznymi premium, jest coś takiego w hotelowych produktach, co niewiarygodnie wysusza moją skórę.

8. Skoro już jestem przy temacie pakowania, nie zapomnij o płynie do mycia twarzy. Hotelowe bary do mycia twarzy dla "wrażliwej skóry" są równoznaczne z pocieraniem skóry papierem ściernym. Trzymaj się z daleka!

9. Poświęć trochę czasu dla siebie, aby się zrelaksować przed snem. Stres wyzwala łuszczycę, a nikt nie ma czasu na zajmowanie się tym gównem!