Najnowsze artykuły

Świąteczny przewodnik po prezentach dla...

Rekomenduję wyłącznie produkty, z których osobiście korzystałem lub które są polecane przez zaufane osoby. Ta strona zawiera linki partnerskie. Jeśli...

Czytaj Więcej

Piszę o moich doświadczeniach z łuszczycą, ponieważ...

Piszę o swoim zdrowiu, ponieważ... Zastanów się, dlaczego piszesz o swoim zdrowiu przez 15-20 minut bez przerwy.

...ponieważ nie chcę, aby ktokolwiek żyjący z łuszczycą myślał, że jest sam. Jestem częścią społeczności, która wspiera się nawzajem poprzez słowa mądrości, porady, przyjaźń i troskę. Każdy ma bardzo unikalne doświadczenia w walce ze swoją chorobą skóry i innymi problemami zdrowotnymi, ale te wspólne doświadczenia mogą mieć pozytywny wpływ na kogoś, kto szuka wskazówek. To naprawdę inspirujące widzieć, jak wiele zachęty i miłości społeczność chorych na łuszczycę ma dla siebie nawzajem. Wszyscy rozumiemy fizyczną i psychiczną udrękę, jaką może wywołać zaostrzenie choroby i frustrację związaną z próbą ustalenia przyczyny.

Kiedy zdiagnozowano u mnie łuszczycę, pozostawałem zakryty i w środku, z dala od gapiów. Latem chodziłem na plażę i odmawiałem rozebrania się do stroju kąpielowego, pocąc się w długich rękawach i spodniach, pozostawiając moich przyjaciół zastanawiających się, o co mi chodzi. Jedyną osobą, którą znałam z łuszczycą była moja babcia i nie przechodziłyśmy razem przez ten sam etap życia. Miałam jednak to szczęście, że mogłam porozmawiać z kimś, kto dokładnie rozumiał, przez co przechodzę. Chociaż wolała, żebym się nie zakrywała i trzymała z dala od topów i mini spódniczek! Jest wiele osób z łuszczycą, które nie mają tyle szczęścia, co ja, że mają kogoś, z kim mogą porozmawiać i kto je rozumie.

To w porządku być sfrustrowanym i smutnym z powodu swojej skóry, ale nie musisz przechodzić przez to sam. Wszyscy możemy uczyć się od siebie nawzajem i nadal wspierać i szerzyć świadomość na temat łuszczycy.

__ATA.cmd.push(function() { __ATA.initDynamicSlot({ id: 'atatags-319043141-64b2de91123ed', location: 120, formFactor: '001', label: { text: "Reklamy", }, creative: { reportAd: { text: "Zgłoś tę reklamę", }, privacySettings: { text: 'Ustawienia prywatności', } } }); });

Powiązane