Najnowsze artykuły

Świąteczny przewodnik po prezentach dla...

Rekomenduję wyłącznie produkty, z których osobiście korzystałem lub które są polecane przez zaufane osoby. Ta strona zawiera linki partnerskie. Jeśli...

Czytaj Więcej

Wskazówki dotyczące podróży służbowych z łuszczycą

Obecnie przebywam w Chicago, gdzie biorę udział w Sales Blitz dla jednej z marek, nad którą pracuję. Jedną z rzeczy, z którymi zmagam się podczas podróży, jest trzymanie się rutyny wellness. Mam wystarczająco dużo problemów z trzymaniem się rutyny w domu. Teraz dorzućmy do tego nową strefę czasową i nieprzerwany harmonogram pracy, a jest to potencjalny przepis na katastrofę.

Dzisiejszej nocy miałem gorącą randkę z moją pocztą e-mail, aby przejrzeć 150 wiadomości, które otrzymałem, będąc z dala od komputera przez marne 6 godzin, ale udało mi się odbyć szybki spacer po okolicy, aby trochę pozwiedzać (AKA: znaleźć obiad). Próbowałem kupić sobie słynną pizzę w głębokim naczyniu, ale nie miałem czasu czekać godzinę, aż będzie gotowa. Ostatecznie skończyło się na sałatce z room service'u, która jest zdecydowanie lepszym wyborem (nawet jeśli nadal żałuję, że nie jest to deep dish).

Mniej więcej dwa lata temu opublikowałem wpis zatytułowany "Home Sweet Home" ze wskazówkami dotyczącymi podróży, o których warto pamiętać, gdy wyjeżdżam służbowo. Za każdym razem, gdy wyjeżdżam, staram się o nich pamiętać i po drodze dodałem kilka kolejnych:

1. Zacznij od sałatki lub warzyw.

2. Zbieraj się do biegania rano, bo w nocy to się nie uda

3. Postaw butelkę z witaminami obok szczoteczki do zębów, aby pamiętać o ich przyjmowaniu rano.

4. Zabieraj ze sobą butelkę wody i napełniaj ją za każdym razem, gdy jesteś w pobliżu fontanny. Jest to coś, z czym wciąż się zmagam, gdy jestem poza domem. Dni są zawsze wypełnione po brzegi i zwykle zapominam o wodzie, którą muszę pić. Jest to również szczególnie ważne w samolocie (pociągach i samochodach), gdzie powietrze jest bardziej suche niż zwykle.

5. Spakuj przekąski do pokoju hotelowego lub od razu znajdź sklep, w którym możesz zaopatrzyć się w zdrowe przekąski do pokoju.

6. Jeśli piszesz e-maile późno lub wcześnie, zaplanuj ich automatyczne wysyłanie, kiedy chcesz, aby zostały wysłane.

7. Nie zapomnij spakować wystarczającej ilości balsamu do ciała i zabrać własnego płynu do mycia ciała. Mimo że wiele hoteli współpracuje z markami kosmetycznymi premium, jest coś w produktach hotelowych, które niesamowicie wysuszają moją skórę

8. Skoro już jestem przy temacie pakowania, nie zapomnij o płynie do mycia twarzy. Hotelowe kostki do mycia twarzy dla "wrażliwej skóry" są równoznaczne z pocieraniem skóry papierem ściernym. Trzymaj się z daleka!

9. Poświęć trochę czasu na dekompresję przed snem. Stres wywołuje łuszczycę i nikt nie ma czasu na zajmowanie się tym gównem!

__ATA.cmd.push(function() { __ATA.initDynamicSlot({ id: 'atatags-319043141-64b2e42d3866b', location: 120, formFactor: '001', label: { text: "Reklamy", }, creative: { reportAd: { text: "Zgłoś tę reklamę", }, privacySettings: { text: 'Ustawienia prywatności', } } }); });

Powiązane