Najnowsze artykuły

Świąteczny przewodnik po prezentach dla...

Rekomenduję wyłącznie produkty, z których osobiście korzystałem lub które są polecane przez zaufane osoby. Ta strona zawiera linki partnerskie. Jeśli...

Czytaj Więcej

Występ Dr. Oza: Życie z łuszczycą i zdrowiem serca

Niedawno miałem okazję wystąpić w programie Dr. Oz w segmencie dotyczącym łuszczycy. To było zdecydowanie jedyne takie doświadczenie w życiu i moje 15 minut sławy! Byłem dość zdenerwowany, ale głównie z powodu pokazania gołego brzucha w krajowej telewizji.

W tym konkretnym odcinku omówiono kilka tematów, w tym topniki tłuszczu i niektóre zagrożenia związane z atakami serca. Ludzie żyjący z łuszczycą są narażeni na zwiększone ryzyko chorób serca, co jest szokujące dla wielu osób. Większość ludzi uważa, że łuszczyca to po prostu swędząca skóra, nie rozumiejąc, że jest to choroba autoimmunologiczna. Dr Oz użył fantazyjnego, powiększonego modelu skóry, aby jasno wyjaśnić, czym jest łuszczyca. Wyjaśnił, że układ odpornościowy atakuje komórki skóry, powodując ich stan zapalny i zaczerwienienie oraz że można sobie wyobrazić, co może się dziać z sercem, jeśli dzieje się tak ze skórą.

Zobacz. Wszystkie informacje są niezwykle cenne, ale jeśli się spieszysz, klip o łuszczycy zaczyna się po około 2 minutach :)!

Wszystkie zdjęcia są własnością Dr. Oz.

__ATA.cmd.push(function() { __ATA.initDynamicSlot({ id: 'atatags-319043141-64b2de976ba23', location: 120, formFactor: '001', label: { text: "Reklamy", }, creative: { reportAd: { text: "Zgłoś tę reklamę", }, privacySettings: { text: 'Ustawienia prywatności', } } }); });

Powiązane