Najnowsze artykuły

Świąteczny przewodnik po prezentach dla...

Rekomenduję wyłącznie produkty, z których osobiście korzystałem lub które są polecane przez zaufane osoby. Ta strona zawiera linki partnerskie. Jeśli...

Czytaj Więcej

Z kim rozmawiać o łuszczycy?

Z kim rozmawiasz o swoich stresach? W szczególności o stresie związanym z łuszczycą?

Czyż moja babcia nie jest najsłodsza?

BB (Przed blogowaniem) rozmawiałam o mojej skórze tylko z mamą i babcią. Babcia również ma łuszczycę, a mama zrobiła wszystko, aby być w pełni wykształconą w tym temacie. Pisanie tak swobodnie o moim stanie skóry pozwoliło mi otwarcie mówić o moich uczuciach i emocjach z nim związanych, a teraz czuję się komfortowo rozmawiając o tym ze wszystkimi moimi przyjaciółmi i rodziną.

Mike był niesamowitym powiernikiem i zachęcał mnie do otwarcia się na emocje i frustracje związane z życiem z łuszczycą. Przez pierwsze dwa lata naszego związku nie miałam żadnego zaostrzenia, więc bardzo martwiłam się o to, jak on się z tym poczuje i czy będzie patrzył na mnie inaczej. To głupie, że tak myślałam, bo to nie jest mężczyzna, w którym się zakochałam i nigdy by tak nie zareagował. Ale nawet wiedząc, jaką jest osobą, te przerażające myśli przeszły mi przez głowę. Był niesamowitym partnerem, pomagając mi znaleźć nowe lekarstwa, sugerując żywność i suplementy, które badał, i wspierając pracę, którą wykonałam na moim blogu.

Miałam również wspaniałą okazję (wirtualnie) spotkać się i porozmawiać z wieloma czytelnikami, którzy cierpią na łuszczycę i podobne choroby skóry. Absolutnie UWIELBIAM (uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam) otrzymywać od was e-maile ze wskazówkami i miłymi słowami. Łuszczyca tworzy silną więź między ludźmi i niesamowicie jest móc porozmawiać z kimś, kto dokładnie rozumie, co czujesz i jak Twoja skóra wpływa na Twoje codzienne życie. To była trudna decyzja, by zacząć otwarcie mówić o swojej skórze, ale cieszę się, że ją podjęłam. Wiem, że nie jest to właściwe wyjście dla każdego, ale zachęcam do znalezienia kogoś, przed kim można się otworzyć.

Wypróbuj Inspire lub patientslikeme, aby znaleźć osoby z chorobami podobnymi do twojej. Ludzie na tych stronach są tak wspaniali w dzieleniu się swoimi wskazówkami, lekarstwami i ogólną miłością i wsparciem dla innych. Zawsze możesz też wysłać mi e-mail! Czy wspominałam już, że uwielbiam kontakt z Tobą?

__ATA.cmd.push(function() { __ATA.initDynamicSlot({ id: 'atatags-319043141-64b2de9359e09', location: 120, formFactor: '001', label: { text: "Reklamy", }, creative: { reportAd: { text: "Zgłoś tę reklamę", }, privacySettings: { text: 'Ustawienia prywatności', } } }); });

Powiązane